Pirmas/Citata mano dienai
Citata mano dienai2020-02-25T18:52:25-02:00

Tyloje randu save

Sekmadienis, 2019 28 balandžio|

Tyloje vėl galiu tapti pačiu savimi. Tapimas savimi man reiškia gebėjimą spręsti savarankiškai ir suprasti, kokį gyvenimą sau kuriu.

Sveikinimas vaikui

Sekmadienis, 2019 28 balandžio|

Ar pakaks man jėgų, išminties, kantrybės ir ne savanaudiškumo įdiegti tau vertybes mylėti mūsų planetą. Ar sugebėsiu pats atsispirti socialiniam spaudimui ir materialinių troškimų vergovei. Man gėda, nes giliai viduje suvokiu, kad darau per mažai, nuėjau per toli ten kur neturėjau ir nei pusės ten kur troškau. Todėl turiu tavęs atsiprašyti, nes dar nepadariau nieko, dėl ko šioje planetoje tau būtų gyventi geriau. Bet aš stengsiuosi, dėl tavęs ir dėl savęs, dėl visų mūsų.  O dabar sakau tau - sveikas atvykęs į planetą žemė, mano vaike.  

Sau pačiam

Šeštadienis, 2019 27 balandžio|

Per gyvenimą supratau keletą dalykų. Vienas jų, kad daugelis žmonių žiūri tik savo tikslų bei savo reikalų ir mano gyvenimas jiems neįdomus. Su šia žinia pajutau tam tikrą ramybę ir supratau, kad vienintelis žmogus, kuriam turiu pasakoti kasdieninę savo gyvenimo istoriją, esu aš. Taip ir atradau, kad pagrindinis mano priešas, draugas, konkurentas ir pavyzdys esu aš pats! 

Disciplina

Ketvirtadienis, 2019 25 balandžio|

Ar disciplina yra tai su kuo gali bent truputi sugyventi?

Įtikinėjimas

Ketvirtadienis, 2019 25 balandžio|

Vaikystėje suaugusių žmonių buvau įtikinėjamas, jog esu padauža ir pagaliau įtikintas, kad esu blogas vaikas. Kai suaugau pats, supratau ir nusprendžiau, kad tai netiesa. Nuo to momento iš tiesų perėmiau gyvenimą į savo rankas ir jis pradėjo šviesėti.