Pirmas/Citata mano dienai
Citata mano dienai2020-04-28T06:45:33-02:00

Ką daryti jei tau atrodo, kad yra daug protingesnių ir geresnių žmonių už tave? Nieko! Visada yra ir bus protingesnių ir geresnių. Ir tai yra gerai. Taip vyksta progresas. Konkuruok su savimi. Kiekvieną dieną stenkis būti geresnis nei buvai vakar.     

Siekti svajonės yra mažiau rizikinga nei jos nesiekti. Nes net jei ir nepavyks pasiekti galutinio tikslo, tai bus neeilinė ir pašėlusiai nuostabi kelionė.

Tas nerimas dėl ateities ir išsikeltų tikslų, tas nesaugumo jausmas. Taip būna. Privalai susitelkti, nurimti ir eiti į priekį. Nebus lengva, bet privalai ir toliau protingai judėti pirmyn. Nerimas išnyks, o judant į priekį rezultatas yra neišvengiamas.

Būk atidus savo norams ir tavo norai bus atidūs tau.

Naivu manyti, kad gyvenime viskas priklauso tik nuo tavęs. Dar naiviau manyti, kad nuo tavęs niekas nepriklauso. 

Ar šiuo metu su šiomis mintimis jauti laimę, ar nuo šių minčių esi geresnis žmogus, ar šios mintys projektuoją tokią ateitį, kurioje nori gyventi? 

Jei sau nuolat kenksi, vieną dieną gali galutinai susinaikinti. Jei sau visuomet padėsi, vieną dieną gali užkariauti savo didžiausius troškimus. Tačiau, net nepasiekus galutinio tikslo, abiem atvejais, būsi arčiau savo pasirinkimo ir aplinkoje, kurią susikūrei.

Tyloje vėl galiu tapti pačiu savimi. Tapimas savimi man reiškia gebėjimą spręsti savarankiškai ir suprasti, kokį gyvenimą sau kuriu.

Ar pakaks man jėgų, išminties, kantrybės ir ne savanaudiškumo įdiegti tau vertybes mylėti mūsų planetą. Ar sugebėsiu pats atsispirti socialiniam spaudimui ir materialinių troškimų vergovei. Man gėda, nes giliai viduje suvokiu, kad darau per mažai, nuėjau per toli ten kur neturėjau ir nei pusės ten kur troškau. Todėl turiu tavęs atsiprašyti, nes dar nepadariau nieko, dėl ko šioje planetoje [...]

Per gyvenimą supratau keletą dalykų. Vienas jų, kad daugelis žmonių žiūri tik savo tikslų bei savo reikalų ir mano gyvenimas jiems neįdomus. Su šia žinia pajutau tam tikrą ramybę ir supratau, kad vienintelis žmogus, kuriam turiu pasakoti kasdieninę savo gyvenimo istoriją, esu aš. Taip ir atradau, kad pagrindinis mano priešas, draugas, konkurentas ir pavyzdys esu aš pats! 

Ar disciplina yra tai su kuo gali bent truputi sugyventi?

Vaikystėje suaugusių žmonių buvau įtikinėjamas, jog esu padauža ir pagaliau įtikintas, kad esu blogas vaikas. Kai suaugau pats, supratau ir nusprendžiau, kad tai netiesa. Nuo to momento iš tiesų perėmiau gyvenimą į savo rankas ir jis pradėjo šviesėti.