as plaukiojau su banginiais

Kartais jaučiuosi lyg būčiau nugyvenęs kelis gyvenimus. Ne todėl, kad ilgai gyvenu, o dėl labai skirtingų gyvenimu, kuriuos gyvenau. Turiu ko gailėtis, bet dievas mano liudininkas, viską išpirkau su kaupu.

Vis dar ilgiuosi draugų, kuriems šioje žemėje buvo skirta labai mažai laiko. Su jų praradimu, praradau ir dalį savęs. Net keista, kaip viskas savaime suprantama, per akimirką tampa nesugrąžinama, istorija. Visgi taip galvoti labai savanaudiška, nes juk likimas man leido gyventi. Todėl turėjau ir turiu gyventi ne tik už save, bet ir už tuos, kuriems buvo lemta kitaip.

Ir gyvenu. Ir pasikeičiau. Ir pasiekiau to, ko net negalvojau galintis pasiekti.
Šiandieną kai kurie mane vadina menininku, verslininku, finansininku..

Aš plaukiodavau po vandenyną kartu su banginiais, arba šviesos greičiu skraidydavau po galaktiką.

Praeities atsiminimai nenorom iškyla. Pavyzdžiui, pamenu kai universitete kolegos pradėjo diskutuoti apie įkalinimo įstaigas, apie kalinių naudojamus žargonus ir pan.

Aš sėdėjau auditorijos suole ir nesakiau nieko. Vykstanti diskusija mane perkėlė į tuos laikus, kai aš įkalinimo įstaigos kameroje būdavau uždarytas po kelis mėnesius. Prisiminiau kai radau būdą nepalūžti dvasiškai. Aš užsimerkdavau ir vaizduotėje keliaudavau toli nuo realybės. Mano kūnas vis dar buvo uždarytas, tačiau protas klajojo po pievas ar miestus, aš plaukiodavau po vandenyną kartu su banginiais, arba šviesos greičiu skraidydavau po galaktiką. Tik taip gyvendamas pragare galėjau rasti gėrį, tylą, dvasinę ramybę ir neprarasti savęs.
Kai kolegos baigė teorinę diskusiją, aš grįžau iš prisiminimų ir tylėjau. Niekas iš jų nežino šios istorijos. Šiandieną apie tai pasirenku galvoti kaip apie senai matytą filmą. Ir viskas. Nėra ko gailėtis, nėra ko didžiuotis. Liko tik patirtis.

Vakar diena jau praeitis, rytojus dar tik ateitis kuriama šiuo momentu.

Žinau, kad žmogus savo gyvenimą gali pakeisti iš pagrindų. Tereikia galvoti ir daryti kitaip!

  • Mokykis. Domėkis. Žinios labai svarbu;
  • Neskaitai knygų ? Pradėk bent nuo 1 puslapio;
  • Nesportuoji? Pradėk. Meditacija, joga ar tiesiog 30 min. pasivaikščiojimas per dieną. Būk aktyvus, judėk;
  • Galvok pozityviai. Nusistatyk tikslą nesvarbu kaip nepasiekiamai jis atrodytų šiandieną. Keisk savo mintis ir mintys keis tavo gyvenimą, arba keisk savo įpročius ir įpročiai pradės keisti tavo mintis.

Tiesiog pradėk. Vakar diena jau praeitis, rytojus dar tik ateitis kuriama būtent šiuo momentu. Nesvarbu kaip jautiesi ar kokioje beviltiškoje padėtyje esi, viskas gali ir bus gerai. Veik! Po žingsniuką! Pradėk savo gyvenimą dabar! Gyvenk!